Nie je pravdou to, čo si myslíme, ale to, čo je pravdou. Občas sa nám podarí mysleť si aj to, čo je pravdou.

Schizofrénia


Doplnky a byliny

Príznaky a epizódy ochorenia môže byť zhoršil a ešte závažnejšie rozsah pôsobnosti alebo úroveň intenzity podľa absencia základných výživných látok v riadnej výške v tele. Všetky vitamíny B, ako je kyselina listová, pyridoxín alebo B6 a vitamín B3 alebo niacín sú vyčerpané v tele, okrem toho existujú nedostatky v úrovni kyseliny askorbovej alebo vitamín C, ktorý je veľmi dôležitý vitamín, niektoré esenciálne mastné kyseliny a niektoré nevyhnutné minerály, ako je mangán a zinok sú tiež pod normálne hladiny v tele. Niektoré minerály sú prítomné v prebytku zodpovedajúcom množstve, napríklad tam je vysoká úroveň medi v tele, aj keď niekedy to môže byť nízka, je dôležité zistiť hladiny minerálov v jednotlivých. Dodatky ako vitamín E, základné zlúčenín a enzýmov faktoroch, ako je koenzým Q10, stopové minerály ako selén a horčík, zlúčeniny, ako je lecitín, vitamín môže ako cholín a aminokyselín, ako je serín boli použité všetky v masívnych dávkach čeliť najhoršie dôsledky schizofrénie .

Najviac žiaduce výsledky sú pozorované pri použití doplnkov vitamínu C v optimálnom množstve. Znížením úzkosť, vitamín hrá veľmi dôležitú úlohu pri minimalizácii zvýšenej psychickej stavy, ktoré náhle narazilo pacienta pravidelne. Optimálny výkon vitamínu C je zabezpečená v kombinácii s doplnkami z prírodných látok rastlinného pôvodu s názvom bioflavonoid, ktoré obsahujú zlúčeniny, ako quercetin, tieto zlúčeniny zlepšujú absorpciu vitamínu C a zvýšiť svoju výkonnosť v tele. Problémy v nervovej sústave sú často dôsledkom absencia mnohých esenciálnych mastných kyselín, alebo skôr k ich veľmi nízkej úrovni v tkanivách, platí to najmä gama-linolénovej kyseliny (GLA), ktoré je bohaté na olej pupalkový bylinkovej a doplnky môžu byť s použitím tohto oleja ako základ. Nervového systému a emocionálne a duševnej rovnováhy, sú podporované v osobe B komplex vitamíny a doplnky stravy musí vždy obsahovať tieto vitamíny. Niacín je hlavný živinu používa na liečbu schizofrénie.

Dysfunkčné poruchou systému a obličiek s miernym obmedzením môže byť často základné faktory pri príčinu choroby a niektoré z bylín uvedených nižšie môže pomôcť v detoxikáciu a čistenie obličiek. Príznaky tohto stavu môže byť tiež odstránený upokojenie nervov a čistenie krvi pomocou bylinné.

Hladiny kyslíka dosiahnutie mozgu je zvýšená použitím ginkgo biloba trávu v schizofrenik, a to môže výrazne upokojiť ho alebo ju, krvný obeh, je ďalšiu dôležitú funkciu, že táto bylina podporuje a pomáha prekonať schizofrénny symptómy ochorení. Pacient musí používať táto bylina v podobe čaju a môže piť tri šálky čaju denne ako bylinný prostriedok. Vzrušenie a napätie nahromadené u pacienta možno upokojiť a uvoľnenie pomocou lyžice na šťavu z mladiny bylina St John ako bylinný prostriedok. Telo môže byť očistená od rôznych nahromadených toxínov a látok tým, že pije čaj z kombinácie tvoria Lobelia a divizna v kombinácii bylinných formulár. K príprave tohto čaju variť TSP. tejto byliny na šálku vriacej vody, nechajte bylinné zmesi strmé do vody, výsledný čaj môže byť napäté a používať trikrát denne ako rastlinný nápoj a nápravu.
Obvyklé dávkovanie

    
* Olej z pupalky, 2x500 mg kapsuly trikrát denne
    
* Vitamín C (s bioflavonoidy) 1.000 mg
    
* Vitamín E (tokoferoly s) 400 IU
    
* Vitamín B komplex, 50 mg trikrát denne
    
* Niacín, 3.000 mg
    
* Horčíka, 500 mg
    
* Selén, 100 mcg
    
* Zinok 15 mg, s 3 mg medi
    
* Fosfatidylserínu, šesť kapsúl
    
* Fosfatidylcholín, šesť kapsúl

Ostatné prospešné bylinky

    
* Golden Koreňové
12.09.2010 12:24:47
cykloturistika
Dodatok k tomuto výskumu z inej tlače:

Sami autoři nadějného výzkumného projektu přiznávají, že je potřeba nové poznatky dále rozšiřovat. Zároveň se ale obávají, že pro další výzkum neseženou peníze. Vitamín B si totiž farmaceutické firmy, které jsou hlavními investory do lékařské vědy, mohou stěží patentovat.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one