Nie je pravdou to, čo si myslíme, ale to, čo je pravdou. Občas sa nám podarí mysleť si aj to, čo je pravdou.

Pupalkový olej

Google preklad: http://www.holistic-online.com/herbal-med/_Herbs/h321.htm

Schizofrénia a PMS :

Štúdie ukázali , že asi sedem 500 mg . kapsule oleja z pupalky dvojročnej denne v kombinácii s vitamínmi B -3 , B -6 , C a zinku dosiahnuť pozoruhodných výsledkov v liečbe schizofrénie alebo predmenštruačný syndróm ( PMS ) . PMS symptóm závažnosť , najmä depresie , bol uvoľnený oveľa viac ropy , než sa s placebom . Až šesť kapsúl denne objavujú dať významný terapeutický prínos .
google preklad: http://www.nlm.nih.gov/medlineplus/druginfo/natural/1006.html

Schizofrénie: Záchvaty boli hlásené u ľudí so schizofréniou liečených liekmi fenotiazínu , GLA ( chemikálie nájdená v oleji z pupalky dvojročnej ) a vitamín E. Získajte poskytovateľa zdravotnej starostlivosti , stanovisko pred začatím pupalkový olej .
google preklad: http://www.oilofpisces.com/depression.html#schizophrenia

Ďalšie štúdie ( Peet 1997) v porovnaní pupalkový olej suplementácia s placebom u 43 schizofrenik . duševné pacientov ' stať sa nezlepšila ani v placebo alebo skupine liečenej po 12 týždňoch . V tretej štúdii zahŕňajúcej 29 schizofrenikov v porovnaní doplnkov s rybím olejom pupalkový olej a zistil , rybieho oleja vynikajúce .
Dodatok k tomuto výskumu z inej tlače:

Sami autoři nadějného výzkumného projektu přiznávají, že je potřeba nové poznatky dále rozšiřovat. Zároveň se ale obávají, že pro další výzkum neseženou peníze. Vitamín B si totiž farmaceutické firmy, které jsou hlavními investory do lékařské vědy, mohou stěží patentovat.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one